Znów rezygnacja

 

Znów rezygnacja

     Po rezygnacji dwóch osób z dzialalności w organie samorządowyn SM Popowice, tj. w Radzie Zespołu Nieruchomości nr 1, mamy do czynienia z kolejną rezygnacją, tym razem w Radzie Nadzorczej spółdzielni.

     Na łamach naszego portalu pisalismy w ubiegłym roku o rezygnacji kolejno dwóch osób, z działalności w Radzie Zespołu Nieruchomości nr 1 Popowice-Polana. Jedna z tych osób zdecydowała się przekazać nam swoje stanowisko, które opublikowaliśmy w tekście „Kolejna rezygnacja w Radzie Zespołu Nieruchomości nr 1„.

     W ubiegłym tygodniu, p. Irena Łabędzka złożyła rezygnację z działaności w Radzie Nadzorczej SM Popowice. Stosownym pismem powiadomiła Zarząd i Radę Nadzorczą. Tym samym jej decyzja stała się faktem. Oficjalnym powodem tej rezygnacji był ponoć stan zdrowia. Mimo zwrócenia się do niej z prośbą o komentarz, nie zdecydowała się nam go udzielić.

     Mieszkańcy Popowic, kontaktujący się z nami w tej sprawie, wyrażali zaniepokojenie, czy ta kolejna rezygnacja nie przyczyni się do zakłócenia działaności organów samorządowych, czy nie będzie także rzutować na działalność spółdzielni.

tom