Bezpiecznie na basenie

Bezpiecznie na basenie

Nadchodzą już pierwsze prace na konkurs, którego tematem są bezpieczne wakacje na basenie. Można je jeszcze nadsyłać. Oto bliższe szczegóły.

     Na Popowicach ogłosiło go Stowarzyszenie Moje Popo, grupa Popowice Online i Spartan WCT. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzież do 18 roku życia. Prace plastyczne mają być związane z tematyką bezpieczeństwa na basenie. Prace te należy sfotografować, a zdjęcia wysłać mailem na adres: popowiceonline@gmail.com Wskazany jest krótki opis, oraz informacja, jaką techniką praca została wykonana. Należy podać imię i wiek autorki lub autora. Zarówno wystawa prac, jak i głosowanie odbędzie się drogą internetową.

     Rodzice którzy mają więcej niż jedno dziecko, mogą wysłać pracę każdego z dzieci. Każda praca weźmie udział w głosowaniu. Przypomnijmy harmonogram konkursu: do 13 lipca zbierane są fotografie prac drogą mailową, 14 lipca na FB Popowice Online wstawiony będzie post z wszystkimi pracami. W dniach 14-21 lipca odbędzie się głosowanie, a 22 lipca ogłoszenie wyników.
Autorzy pierwszych dziesięciu prac z największa ilością lajkow, otrzymają od Spartan WCT po wejściówce na basen.

     Organizatorzy – także za naszym pośrednictwem – dziękują za pierwsze nadesłane prace plastyczne i zapraszają do udziału w konkursie.

tom