Świętowania czas

 

Świętowania czas

 SM Popowice będzie obchodzić piętnastolecie swojego istnienia. Ta rocznica będzie okazją do świętowanie na festynie, zorganizowanym przez Zarząd spółdzielni dla mieszkańców Popowic.

     11 czerwca o 14.00 w Parku między Białowieską a Rysią, rozpocznie się Święto Popowic. Na dużej scenie zobaczymy m.in. występy Młodzieżowej Akademii Musicalowej, piosenkę harcerską przedstawi Szczep „Czarna 13”. Na dmuchanej scenie i dmuchanym ringu będzie można spróbować swoich sił w turnieju gladiatorów i turnieju bokserskim. Wystąpi także zespól Dennis, ale gwiazdą wieczoru będzie niewątpliwie Anna Wyszkoni. Całość zakończy pokaz ogni sztucznych.

     Najmłodsi mieszkańcy Popowic także znajdą coś dla siebie. Będą to konkursy z nagrodami, zabawy i piosenki, laboratorium dla najmłodszych, zabawa interaktywna. Najmłodsi będą mieli swoją dyskotekę.

     Zatem każdy mieszkaniec Popowic będzie mógł spotkać się z sąsiadami – czasem z tej samej bramy – a także z mieszkańcami innych osiedli. Święto Popowic przyciąga także wrocławian z innych dzielnic. Zatem do zobaczenia na Święcie Popowic!

tom