Zgłaszajcie kandydatów!

 

Zgłaszajcie kandydatów!

W SM Popowice zbliżają się wybory do organów samorządowych – Rady Nadzorczej i Rad Zespołów Nieruchomości. Pisaliśmy o tym w tekście „Warto przyjść na Walne”. Wiele osób – czytelników naszego portalu, przekazuje nam sugestie, aby przedstawiać kandydatów do tych organów.

     Do tej pory osoby kandydujące są zgłaszane w trakcie Walnego Zgromadzenia. Na podstawie krótkich, często niedokładnych prezentacji, członkowie nie mają możliwości stwierdzenia, co sobą reprezentuje kandydat. Jest to swojego rodzaju „randka w ciemno”. A przecież wybrani do organów samorządowych mają reprezentować członków i działać w ich interesie. Chcąc pomóc w uniknięciu przypadkowego wyboru, postanowiliśmy zwrócić się do mieszkańców Popowic – członków SM Popowice, o zgłaszanie do naszego portalu kandydatów do Rady Nadzorczej i obu Rad Zespołów Nieruchomości nr 1 Polana i nr 2 Park. Przedstawimy kandydatów, których Państwa zdaniem warto wypromować, którzy dadzą Państwu gwarancję fachowego, rzetelnego działania. Chodzi przecież o to, aby kandydowały i były wybierane osoby merytorycznie przygotowane, a nie działacze latami „grzejący ławę”.

     Zatem prosimy o zgłaszanie nam kandydatur do Rady Nadzorczej i Rad Zespołów Nieruchomości. Przybliżymy ich sylwetki, prezentując ich zamierzenia i programy działania. Zgłoszenia prosimy kierować na adres info@popowicewroclaw.pl

     Warto wprowadzić tym samym, dobry zwyczaj prezentowania kandydatów wcześniej. Dzięki temu poznają Państwo ich zamierzenia, plany i będzie możliwy bardziej świadomy wybór. Od tego zależy przecież przyszłość SM Popowice. To nie jest obojętne członkom spółdzielni, jak usłyszeliśmy od naszych rozmówców. Czekamy na Państwa kandydatury!

Redakcja portalu popowicewroclaw.pl