Żłobek jest dla dzieci

Żłobek jest dla dzieci

Na terenie żłobka na Popowicach, urządzane są libacje, a butelki po napojach alkoholowych, porzucane są na terenie żłobka. Mieszkańcy wskazują na konieczność uporania się z tym problemem.

     Jedna z mieszkanek Popowic zgłosiła nam tę sprawę. Otóż wieczorami na terenie żłobka spożywane są napoje alkoholowe. Teren zaśmiecony jest butelkami po tych napojach. Ostatnio doszło tam nawet do uszkodzenia urządzenia do zabaw dla dzieci. Zatem czas najwyższy , aby podjąć skuteczne działania, w celu rozwiązania tego problemu.

     Sprawą zainteresowaliśmy Strażnika Miejskiego, Pawła Kwiotka. Z informacji od niego uzyskanych wynika, że patrole Straży Miejskiej będą tam częściej zaglądać, aby zaprowadzić porządek. Wszak niszczenie mienia żłobka, służącego dzieciom, nie może ujść bezkarnie biesiadującym tam osobom. 

     Tą drogą, dziękujemy naszym czytelnikom za takie sygnały. Będziemy przekazywać je odpowiednim służbom, tak aby wyeliminować przypadki, jak ten wyżej opisany. Dzięki odpowiedniej współpracy będzie możliwa poprawa wyglądu otoczenia, w którym mieszkańcy Popowic funkcjonują. Sygnały, które otrzymujemy świadczą, że wielu z nich leży na sercu i estetyka i porządek. Warto więc wspierać ich w tej pożytecznej działalności.

tom