Projekt zagrożony?

Projekt zagrożony?

Jeden z projektów z Popowic, w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, jest w niebezpieczeństwie. Takie są obawy mieszkańców osiedla.

     Powodowani troską o projekt „Ułożenie nowej nawierzchni chodnika przy ul. Niedźwiedziej”, mieszkańcy Popowic, zgłaszają naszemu portalowi swoje niepokoje. Sygnalizują oni brak spójności między plakatem, promującym ten projekt, a informacjami z Urzędu Miejskiego. Na czym ta niespójność polega? Przecież z Popowic zgłoszone są trzy projekty, a nie jeden, jak sugeruje plakat. W dodatku jest on podpisany przez członka Rady Nadzorczej SM Popowice.

     Kolejne zastrzeżenie mieszkańców, to zorganizowanie konsultacji w sprawie WBO na Popowicach, w godzinach 16.00 -17.00, co utrudnia wielu mieszkańcom udział w tych konsultacjach. Podobnie z pobraniem formularzy do głosowania ze spółdzielni. Wiele osób pracuje zawodowo znacznie dłużej i nie będzie w stanie ich pozyskać. Mogą jednak pobrać ten formularz z naszego portalu tutaj, lub pod tekstem „Uważać na swoje dane”.  
Mieszkańcom bardzo zależy na realizacji wszystkich projektów z Popowic, więc wyrażają swoje obawy. Taka atmosfera, ich zdaniem, może wszystkim trzem projektom zaszkodzić, a tego by nie chcieli.

tom