Spotkanie z Felicją Jagodzińską

Spotkanie z Felicją Jagodzińską

     Znanej artystce Operetki Wrocławskiej i Teatru Muzycznego, mieszkance Popowic, dedykowany jest koncert, zatytułowany „Spotkanie z Felicją Jagodzińską”. Przygotowany on został dla członków SM Popowice, przez Izabelę Starzec-Kosowską i Marię Zawartko.

spotkanie z Felicją Jagodzińską

    Wystąpią w nim absolwentki prof. Felicjii Jagodzińskiej, które wyszły w Akademii Muzycznej spod jej ręki. Będą to Elżbieta Kosecka, Ewa Szydło i Małgorzata Zygmaniak – soprany. W tym koncercie weźmie także udział Jarosław Zawartko – baryton, a wykonawcom towarzyszyć będzie na fortepianie Katarzyna Kluczewska. Całość poprowadzi Henryk Teichert.

     W trakcie koncertu będzie możliwa podróż w czasie, ale nie będziemy zdradzać jego scenariusza. Jak dowiedziałem się w rozmowie z p.Marią Zawartko,współautorką scenariusza,  przewidywane są atrakcje wraz z piękną scenografią. Po prostu warto wybrać się w sobotnie popołudnie na spotkanie z Felicją Jagodzińską.

     Przypomnijmy, że koncert odbędzie się, 23 listopada br. o godzinie 17.00  w siedzibie SM Popowice przy ul.Popowickiej 28.

 

tom