Sezon rozpoczęty

Na Popowicach, o czym zapewne nie wszyscy wiedzą, działa Osiedlowy Klub Wędkarski „CERTA”. Oto informacja, którą otrzymaliśmy od Zarządu Klubu. Publikujemy ją na naszym portalu w nadziei, że przyczynimy się do popularyzacji wędkarstwa na tym osiedlu.

Redakcja portalu popowicewroclaw.pl

Członkowie Osiedlowego Klubu Wędkarskiego „CERTA”, wielkim sprzątaniem rozpoczęli sezon wędkarski 2021. Zgodnie z zamieszczonym poniżej „Harmonogramem imprez wędkarskich w 2021 r.”, spotkaliśmy się 10 kwietnia br. nad Odrą w miejscu, gdzie rozgrywamy większość naszych zawodów wędkarskich. Po zakończeniu ubiegłorocznego sezonu, we wrześniu 2020 r. pozostawiliśmy te tereny w należytym porządku. Jednak w tym roku na niewielkim odcinku 200 metrów, w ciągu trzech godzin zebraliśmy ponad dwadzieścia 120-litrowych worków śmieci.

Tradycyjnie, po zakończonej pracy, spotkaliśmy się przy ognisku na pieczeniu kiełbasek. Uzgodniliśmy, że jeszcze w bieżącym roku obowiązywać będzie zasada, dotycząca zwolnienia z opłaty wpisowej wszystkich, którzy wyrażą chęć zapisania się do naszego Klubu. W mocy pozostaje zapis z regulaminu Klubu: „Członkiem Klubu „CERTA”, może być członek Polskiego Związku Wędkarskiego, mieszkający na Popowicach, niezależnie od Koła PZW, do którego należy”.
Zapraszamy więc wszystkich wędkarzy z naszego osiedla, do przyłączenie się do naszego grona.
Zarząd Klubu „CERTA”