PopKurzacz się zbliża

PopKurzacz się zbliża

Niebawem bo 22 września, kolejna edycja PopKurzcza. Tym razem będzie sprzątany wał przeciwpowodziowy. Wydarzenie odbędzie się w ramach jubileuszowej 25 Akcji Sprzątania świata – Polska.

     Organizatorzy czyli Moje Popo, wzięli pod uwagę teren wału przeciwpowodziowego z terenami przyległymi, od mostu Milenijnego na Popowicach do pierwszego dużego skrętu w lewo w Parku Zachodnim oraz w prawo zejściem nad rzekę Odrę. Sprzątana będzie polanka od ulicy Popowickiej aż po przepompowni przy ulicy Wejherowskiej. Przez polankę wiedzie skrót do hali Orbita, basenu oraz na plażę HotSpot. Jest to bardzo duży teren, często uczęszczany przez całe rodziny, spacerowiczów oraz rowerzystów. Brakuje tam koszy na śmieci, więc będzie co sprzątać.

     Najbliższy PopKurzacz zostanie zorganizowany 22 września 2018 roku, w sobotę w godzinach 11:00 – 13:00. Zbiórka uczestników przed wejściem głównym do Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Bobrzej 27. Zapisy przyjmowane są do 15 września. Organizatorzy proszą, aby w mailu wysłanym na adres: kontakt@mojepopo.org.pl podać imię nazwisko, ilość zgłaszanych osób, czy wyrażają Państwo zgodę na robienie i publikację zdjęć z Państwa wizerunkiem.