Mikołajkowe zajęcia

Mikołajkowe zajęcia

Ciekawą formę zajęć dla dzieci zaproponowała Szkoła Podstawowa nr 5 na Popowicach. Będą to zabawy z językiem angielskim oraz gry i zabawy zręcznościowe.

     Skorzystać z nich mogą wszystkie dzieci w wieku 6-10 lat (z oddziałów zerówek oraz klas I-III), nie tylko ze SP nr 5. Jak wynika z informacji, którą uzyskaliśmy od Anety Pilc, zajmującej się PR w tej szkole, zajęcia są dostępne także dla dzieci z osiedla.

     Zajęcia zostaną zorganizowane w sobotę 2 grudnia br. Oto szczegółowy program: godz.: 11:00 – 12:00 – sala nr 8 na parterze, zabawy z językiem angielskim. Z kolei w godz. 12:10 – 13:00 w dużej sali gimnastycznej, gry i zabawy zręcznościowe kształtujące koordynację wzrokowo – ruchową z piłkami. Dzieci muszą mieć stroje i buty sportowe. Zajęcia są bezpłatne! Będą je prowadzić nauczyciele języka angielskiego i wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 5.

     W imieniu organizatorów zapraszamy na zajęcia do SP nr 5, mieszczącej się przy ul. Jeleniej 7. Dzieci bawiąc się, jednocześnie będą mogły przyswajać wiedzę.

tom