Warto na nich głosować

Warto na nich głosować

W najbliższą niedzielę 23 kwietnia w godzinach 8.00-20.00 na Popowicach odbędą się wybory do Jednostki Pomocniczej Miasta Wrocławia Rady Osiedla Pilczyce – Kozanów – Popowice Płn.

     Kandydaci, których Państwu polecamy to osoby sprawdzone w działaniu, uczęszczający na wszystkie sesje tej Rady, troszczące się o mieszkańców Popowic. Dbają o ich bezpieczeństwo, ale też myślą o rodzinach o niższym statusie materialnym. Dzięki temu możliwe jest wsparcie finansowe m.in. akcji świątecznej pomocy Parafialnych Zespołów Caritas, jak również klubów seniora. To Rada Osiedla Pilczyce – Kozanów – Popowice Płn. współorganizuje festyny, spotkania opłatkowe i mikołajowe.

     Na Popowicach są dwa okręgi głosowania. Okręg nr 4 to ulice: Białowieska 4-82, Bobrza, Legnicka 51-67, Milenijna, Ojców Oblatów, Popowicka 70-158, Rysia, Wejherowska, Zajęcza. Mieszkający w tym okręgu głosują wyborczym w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Bobrzej 27.

     Okręg wyborczy nr 5 to ulice: Białowieska 1-67, Jelenia, Niedźwiedzia, Popowicka 1-68, Starograniczna, Żubrza. Mieszkający w tym okręgu głosują w Gimnazjum nr 1 przy ul. Jeleniej 7.

     W Państwa rękach – mieszkańców Popowic – jest przyszłość osiedla. Warto oddać głos na tych kandydatów, oddając tym samym reprezentowanie Państwa w dobre ręce.

mar