Kiermasz na Wielkanoc

Kiermasz na Wielkanoc

Po raz kolejny wspólnota The Rock organizuje wielkanocny kiermasz, z którego dochód przeznaczony jest dla potrzebujących rodzin.

     Kiermasz ten zostanie zorganizowany w niedzielę 9 kwietnia w godzinach 12.00 – 15.00, przy ul. Legnickiej 65 na terenie Sektora 3. Wstęp na kiermasz jest wolny. Weźmie w nim udział kilkunastu wystawców. Na kiermasz można przybyć całą rodziną. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę dla dzieci w czasie kiermaszu, zostaną dla nich zorganizowane warsztaty artystyczne i animacje. Przez cały czas będzie działać kafejka z przepysznymi ciastami. Dochód z ciast przekazany zostanie na zakup paczek dla dzieci i na organizację Dnia Dziecka dla dzieci z rodzin potrzebujących. Natomiast dochód z kiermaszu, przeznaczony zostanie na zakup paczek dla dzieci z niezamożnych rodzin, wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

     Oprócz ozdób i elementów związanych ze Świętami Wielkanocy, będzie można podziwiać i nabyć niepowtarzalne wyroby wykonane ręcznie. Jak twierdzą organizatorzy, nie zabraknie też domowych specjałów, pysznego ciasta oraz aromatycznej kawy. Kiermasz uświetni koncert utalentowanych muzyków oraz wykraczająca poza wszelkie standardy opowieść wielkanocna. Organizatorzy zapraszają za naszym pośrednictwem zwłaszcza mieszkańców Popowic, gwarantując dobrą zabawę całej rodzinie.

tom