Wystawa rękodzieła

Wystawa rękodzieła

Uruchomieniu twórczych pasji mieszkańców Popowic służy inicjatywa Rady Zespołu Nieruchomości nr 2 Park w SM Popowice.

     Otóż zaprosiła ona mieszkańców Popowic do udziału w Wielkanocnej Wystawie Rękodzieła. Zwłaszcza tych, którzy zajmują się rękodziełem, tworząc wielkanocne ozdoby – palmy, baranki, zajączki. Jest to możliwość pokazania innym mieszkańcom swoich twórczych pasji.

     Wystawa ta będzie zorganizowana 22-31 marca br. w Klubie Osiedlowego „Tęcza” przy ul. Starogranicznej 32. Prace będzie można oglądać w godzinach pracy klubu, tj. od 16.00 do 20.00, w poniedziałki, środy i piątki.
Tych z Państwa, którzy są zainteresowani wystawieniem swoich prac informujemy, że można je przynieść – podpisane – do Klubu w terminie do 20 marca.

     Wystawę zakończy uroczysty pokaz wszystkich prac, 1 kwietnia br. (w sobotę) w godzinach 10.00-13.00 w siedzibie Klubu (to nie prima aprilis!). W trakcie pokazu wszyscy autorzy prac osobiście zaprezentują swoje dzieła. Będzie zatem możliwość rozmowy z nimi i zadania pytań.

     Rada Zespołu Nieruchomości nr 2 Park, za naszym pośrednictwem zaprasza do wzięcia udziału w wystawie a także do jej obejrzenia.

tom