Można już głosować

 

Można już głosować

Mieszkańcy Popowic mogą wziąć udział w akcji, której celem będzie budowa 40 Podwórek Nivea. Jeżeli oddadzą wystarczającą ilość głosów, takie podwórko stanie na Popowicach.

     O tej sprawie pisaliśmy w tekście „Popowice chcą podwórka Nivea”. Zarząd SM Popowice w reakcji na nasz tekst, dokonał zgłoszenia lokalizacji, czyli tzw. górki przy ul. Białowieskiej 44-54.

     Głosowanie trwa już od 5 maja. Po rejestracji w serwisie, każdego dnia można oddać jeden głos na wybraną lokalizację. Warto pamiętać, że głosowanie trwa do 30 czerwca. Możliwe jest także głosowanie poprzez urządzenia mobilne. Trzeba w tym celu ze strony pobrać aplikację. 

     Jak głosować? Wystarczy zarejestrować się przez stronę www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016. Zatem – mieszkańcy Popowic – macie w swoich rękach – a raczej w klawiaturach komputerów, tabletach, smartfonach – los takiego podwórka. Warto głosować samemu, zaprosić do głosowania rodzinę, sąsiadów i zwiększyć tym samym szansę na Podwórko Nivea na Popowicach. Dodajmy, że budowanie Podwórek Nivea nastąpi w miesiącach sierpień – październik.

     Głosowanie czas zacząć!

tom