Podwórko NIVEA

Podwórko NIVEA

Dzięki udziałowi w konkursie „Podwórko NIVEA”, SM Popowice może wygrać nagrodę. Jest nią plac zabaw, wybudowany w całości przez sponsora konkursu, firmę NIVEA Polska Sp. z o.o.

     Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja br. i podzielone jest na dwie tury. W pierwszej turze od 1 do 30 kwietnia, można głosować za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podwórko. Chcąc wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia można oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację. Z końcem kwietnia będzie można poznać pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji. W drugiej turze, z końcem maja wyłonionych zostanie kolejnych 20 lokalizacji. W lipcu i sierpniu w tym roku, nastąpi budowanie podwórek NIVEA w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów.

     Mieszkańcy Popowic będą mogli poprzeć swój projekt. Otóż Zarząd SM Popowice i organy samorządowe Spółdzielni, wybrały lokalizację takiego placu zabaw na terenie tzw. „górki” przy ul. Białowieskiej. Zakładając pomyślny wynik głosowania, na Popowicach może zostać zbudowane podwórko Nivea. Zatem wszystko w rękach, czy raczej klawiaturach mieszkańców!

tom