Nowe nagłośnienie

Nowe nagłośnienie

W sali konferencyjnej SM Popowice zainstalowane zostało nowe nagłośnienie. Poprawi ono z pewnością, warunki obradowania w tym pomieszczeniu.

     Poprzednie nagłośnienie, nie pierwszej młodości, czasem odmawiało posłuszeństwa. Brak nagłośnienia w czasie spotkania ze Strażą Miejska i Policją, wpłynął nie najlepiej na jego przebieg. Obecni na spotkaniu mieszkańcy niewiele słyszeli, przez co obrady nie przyniosły spodziewanego rezultatu. Dlatego też Zarząd SM Popowice, zgodnie z obowiązującą w tym zakresie procedurą, ogłosił przetarg. W jego rezultatcie wyłoniono firmę, która dostarczyła zarówno wzmacniacz, głośniki, jak i bezprzewodowe mikrofony. Czy teraz lepiej słychać? Zdaniem Bogdana Słowika, z-cy prezesa ds. technicznych, znacznie poprawiła się jakość dźwięku w sali konferencyjnej: „Teraz bardzo dobrze słychać w całym pomieszczeniu i sprzęt jest już nowej generacji”.

     Członkowie SM Popowice mogli przekonać się o zaletach nowego nagłośnienia podczas czerwcowych, Walnych Zgromadzeń spółdzielni. Warto więc było zainwestować w nowy sprzęt. Wyszło to wszystkim na dobre.

tom