Wielkanocne jarmarki

Wielkanocne jarmarki

Nadchodzący tydzień to intensywny okres gotowania, przyozdabiania pisanek, strojenia koszyków. Dokąd można się udać we Wrocławiu, aby w przedświątecznym tygodniu zaopatrzyć się w regionalne produkty spożywcze, wielkanocne kartki, tradycyjne symbole i gadżety?

     Od 10 do 18 kwietnia trwa Jarmark Wielkanocny na placu Nowy Targ. Oprócz świątecznych stroików i ozdób znajdzie się tam również masa dodatkowych atrakcji. Wśród nich np. warsztaty zdobienia jaj. W ramach Jarmarku Produktów Świeżych, można zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju produkty spożywcze, napoje, przyprawy, które według zapewnień wystawców wytwarzane są metodami naturalnymi.

     Na Mini Kiermaszu Świątecznym w CK Agora, Osoby poszukujące niepowtarzalnych prezentów i dekoracji świątecznych mogą skorzystać z okazji do zakupów oryginalnego rękodzieła autorstwa uczestników pracowni plastycznych takich jak Bazar Plastyczny, Pracownia Szkła, Pracownia Ceramiki, Pracownia Biżuterii Artystycznej

     Wrocławski Bazar Smakoszy, Bazar Mieszczański. Na terenie Browaru postawiony zostanie namiot, w którym będzie można nauczyć się malować i robić wydmuszki. Nie zabraknie regionalnych rarytasów, które będzie można zakupić na wielkanocny stół.

     Zapraszamy do odwiedzin oraz zakupu czegoś smacznego, ładnego, oryginalnego lub chociażby zwiedzenia w celu inspiracji niepowtarzalnymi pomysłami a przy okazji poczucia świątecznej atmosfery.

mar