Mądrze parkować

Mądrze parkować

Przy dużej ilości samochodów na Popowicach, rozsądne parkowanie jest wręcz koniecznością. Umożliwiamy w ten sposób parkowanie innym współmieszkańcom.

     Dość często spotykanym widokiem jest ten, jaki nadesłał nam czytelnik naszego portalu. Wystarczy przecież odrobina wyobraźni, aby pomyśleć o tym, że inni będą chcieli wyjechać albo wjechać, by zaparkować. W tej sytuacji – jak przedstawiona na zdjęciu – będzie to bardzo utrudnione, lub wręcz niemożliwe. Wykażmy nieco więcej zrozumienia, abyśmy nie byli podobnie potraktowani przez innych. Warto przytoczyć tu stare porzekadło: „Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”.

parkowanie na popowicach

     Naszemu czytelnikowi, dziękujemy bardzo za nadesłany sygnał i zdjęcie. Jeżeli mają Państwo do czynienia z takimi sytuacjami, prosimy o informację oraz, o ile to możliwe, o zdjęcie. Opublikujemy je z przekonaniem, że wspólnie zmienimy, choć trochę, zwyczaje niektórych użytkowników samochodów. Nawet jeżeli miejsc na parkowanie nie przybędzie, to lepiej będzie można wykorzystać te istniejące. Możemy się do tego przyczynić, po prostu parkując z głową.

tom