Atrakcji moc

Atrakcji moc

Kolejny już V Festyn Rodzinny „U Oblatów” rozpocznie się 9 czerwca o godzinie 11.00 przed kościołem NMP Królowej Pokoju na Popowicach.

     Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji. W programie m.in. konkurencje sportowe, lekcje zumby, lekkoatletyka na konsole kinect, ścianka do squasha, wspinaczka po skrzynkach. Maluchy znajdą coś dla siebie w przewidzianym dla nich kąciku: malowanie twarzy, zajęcia artystyczne, kręcenie balonów.

     Wybierając się na festyn będzie można obejrzeć występy i pokazy na scenie, m.in. zademonstrują swe umiejętności służby mundurowe, będzie też pokaz sztuk walki wraz z treningiem. Policja zajmie się znakowaniem rowerów. Przed wejściem głównym do kościoła będą ustawione punkty konsultacyjne, na temat wady postawy, badania słuchu, badania wzroku i wad wymowy. W kawiarence pod chmurką na gości będzie czekać kawa, herbata, tosty, ciasta, wata cukrowa i popcorn. Pomiędzy godziną 13.30 – 15.00 będzie możliwa będzie jazda na kucykach. Nie zabraknie także konkursu loteryjnego z losowaniem nagród po koncercie finałowym ok. godz. 15.45.

     Wszystkie atrakcje na festynie są darmowe, a dobrowolne ofiary zbierane do puszek organizatorzy przeznaczą na dofinansowanie wakacyjnych atrakcji dla dzieci i młodzieży, zaangażowanych w działalność parafii. Organizatorami festynu są: Parafia NMP Królowej Pokoju, Wrocławskie Stowarzyszenie Wychowawców, Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej. Patronat medialny sprawują m.in. Moje Popo, Popopwice Online, Portal popowiceweroclaw.pl. Wśród współorganizatorów są m.in. Zarząd i Rada Nadzorcza oraz Rada Zespołu Nieruchomości nr 1 i nr 2 ze SM Popowice, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, JPMW Rada Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji i zapraszają na festyn!

tom