Wybierz się na zabawę!

Wybierz się na zabawę!

Moc atrakcji szykują organizatorzy zabawy karnawałowej dla dzieci na Popowicach.

    Zapraszają oni dzieci w sobotę, 10 lutego w godz. 12.00 – 14.00. do sali św. Eugeniusza, przy ul. Ojców Oblatów 1. Organizatorzy zachęcają dzieci do przebrania się za postacie z bajek. Warto dodać, że za najlepszy strój czy przebranie, przewidziana jest nagroda! Uczestnicy są mile widziani – o ile to możliwe – z ciastem i napojami na wspólny stół.

    Wiele atrakcji zapewnią harcerze z Wrocławskiego Szczepu Harcerskiego „CZARNA 13” przy Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej, młodzież ze wspólnoty „Niniwa” oraz wolontariusze z SP nr 5 z ul Jeleniej. Wśród współorganizatorów tej zabawy należy wymienić Parafię NMP Królowej Pokoju, Zarząd i Radę Nadzorczą SM Popowice, oraz organy samorządowe tej spółdzielni: Radę Zespołu Nieruchomości nr 1 i nr 2, jak również SP nr 5 z ul Jeleniej, Wspólnotę „Niniwa” oraz Wrocławskie Stowarzyszenie Wychowawców.

     Organizatorzy zapraszają – także za naszym pośrednictwem – do wzięcia udziału w zabawie. Jak twierdzą, dzieci będą dobrze się bawić, więc warto tam być. Zatem pozostaje życzyć uczestnikom dobrej zabawy!

tom