Popowice chcą podwórka Nivea

Popowice chcą podwórka Nivea

Program „Podwórka NIVEA”, jak w ubiegłym roku proponuje kolejną akcję, czyli budowę czterdziestu podwórek. Trzeba jednak dokonać zgłoszenia lokalizacji.

     Dzięki temu programowi powstało już 40 Podwórek NIVEA, 100 placów zabaw, a także wyposażonych zostało 100 szkółek piłkarskich w całej Polsce. Zgłaszanie lokalizacji trwa od 7 marca do 29 kwietnia. Zgłoszenia lokalizacji może dokonać tylko przedstawiciel gminy, przedstawiciel spółdzielni mieszkaniowej lub przedstawiciel wspólnoty mieszkaniowej. W momencie kiedy zgłoszona lokalizacja zostanie zatwierdzona, trafi na listę zarejestrowanych lokalizacji, na które będą mogli głosować internauci z całej Polski.

     Głosowanie będzie trwać od 5 maja do 30 czerwca. Już od 5 maja będzie można wziąć udział w akcji i głosować, aby Podwórko NIVEA powstało właśnie w naszej okolicy! Po rejestracji w serwisie, każdego dnia będzie można oddać jeden głos na wybraną lokalizację. Po zebraniu największej liczby głosów w okresie od sierpnia do października nastąpi budowanie.
Pomysł jest godny uwagi, bo dzięki niemu Popowice mogą zyskać „Podwórko Nivea”. Będziemy – informacyjnie – patronować temu przedsięwzięciu, „zagrzewając” mieszkańców do głosowania.

     Zwracamy się tą drogą do Zarządu SM Popowice o zgłoszenie lokalizacji na Popowicach do udziału w programie. Z pierwszych naszych rozmów z mieszkańcam, zwłaszcza młodymi z pociechami, wynika że na pewno przyjmą taki pomysł z aplauzem i poprą go w głosowaniu. Zatem do dzieła! 

Redakcja portalu www.popowicewroclaw.pl