Sierpień z komedią

Sierpień z komedią

Jak co roku latem, Wrocławski Teatr Komedia zaprasza na spektakle dostosowane nastrojem do tej pory roku. Propozycja ta, to sierpień z komedią.

     Do 23 sierpnia, wrocławianie i goście odwiedzający miasto, będą mogli obejrzeć osiem tytułów z repertuaru teatru, które wprowadzą widzów w wakacyjny nastrój. Ponieważ projekt jest dofinansowany przez Prezydenta Wrocławia, dlatego obniżono ceny biletów na wszystkie przedstawienia.

     Co będzie można zobaczyć w ramach Sierpnia z komedią? Oto zestaw spektakli:

14.08. i 15.08 o 20.00, „Kolacja dla głupca”, na Dużej Scenie.
16.08 o 20.00 ” Psychoterapia czyli seks w życiu człowieka ” (Scena Kameralna).
21.08. o 21.00 ” Trzy razy łóżko ” ( Scena Kameralna)
22.08 i 23.08 o 20.00 ” Z twoją córką? Nigdy ” (Duża Scena)

     Wszystkie bilety na spektakle wakacyjne są w cenie 40 zł. Do 31 sierpnia br. kasa czynna jest od wtorku do piątku, w godzinach 16.00 – 19.00, oraz w każdy weekend, na dwie godziny przed spektaklem. Przypomnijmy, że spektakle Wrocławskiego Teatru Komedia, można zobaczyć na scenie przy pl. Teatralnym 4 (w budynku Wrocławskiego Teatru Lalek).

Uwaga!

Mamy dla naszych czytelników miłą niespodziankę. Ten, kto pierwszy udzieli odpowiedzi na pytanie: „Kto jest właścicielem Wrocławskiego Teatru Komedia?” i przyśle ją do nas drogą mailową, otrzyma od nas bezpłatne, dwuosobowe zaproszenie na spektakl „Trzy razy lóżko”, 21 sierpnia o godz. 21.00. Prosimy o podanie w mailu telefonu kontaktowego. Przypominamy nasz adres: info@popowicewroclaw.pl

tom