Poczta gdzie indziej

Poczta gdzie indziej

Zmieniło się miejsce usytuowania agencji pocztowej na Popowicach. Została ona przeniesiona na róg Niedźwiedziej i Żubrzej.

     Wielu mieszkańców Popowic, idąc do agencji pocztowej, ze zdziwieniem stwierdzali, że w dotychczasowym miejscu już ona nie działa. Dotychczas agencja pocztowa mieściła się w pawilonie przy ul. Niedźwiedziej. Jednak w związku z przygotowaniami do budowy konieczna była zmiana jej lokalizacji.

     Agencja została przeniesiona nieco dalej. Obecnie znajduje się ona na rogu ulic Niedźwiedziej i Żubrzej. Dokładny adres, to Żubrza 1. Placówka ta, funkcjonuje w przyziemiu budynku SM Popowice, w pomieszczeniu sklepu zielarsko-medycznego. Tam można załatwić sprawy związane z wysyłką listów i paczek, kupnem znaczków, jednym słowem, agencja pocztowa działa tak, jak poprzednio.

     Ze zmiany tej są zadowoleni mieszkańcy ulicy Niedźwiedziej, gdyż bliżej będzie im na pocztę. Niektórzy twierdzą, że poczta przybliżyła się do nich. Uważają, że dwie placówki pocztowe (druga jest na Bobrzej) to wcale nie za dużo dla Popowic.

tom