Prace na sieci wodociągowej

Prace na sieci wodociągowej

Sporo zamieszania na Popowicach wywołały prace na sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji , wykonywane przez tę firmę na ulicach- Niedźwiedziej, Jeleniej i Białowieskiej.

     Zamieszanie wynikło stąd, iż zamknięcie sieci na tych ulicach, pozbawiło wody także mieszkańców części ulicy Popowickiej. Dzisiaj, około godziny 8.30-9.00 nie można było już ani kropli wody w kranach. Mieszkańcy nie byli przygotowani na taką ewentualność, toteż nie zabezpieczyli się w niewielki choćby zapas wody. Telefony w SM Popowice, od rana urywały się, ponieważ zaniepokojeni mieszkańcy chcieli wiedzieć co się dzieje.

     Z informacji, jakie uzyskaliśmy od dyspozytora pogotowia MPWiK, wynika, że prace te będą prowadzone dziś, jeszcze przez ok. trzy godziny, więc jest szansa, że mieszkańcy tych ulic na Popowicach, po powrocie z pracy będą mieli wodę w kranach.

     MPWiK za naszym pośrednictwem przeprasza mieszkańców Popowic, których dotknęły dzisiejsze niedogodności. Zapewnia przy tym, że dołoży wszelkich starań, aby te sytuacje nie powtarzały się. Z taka właśnie nadzieją, przekazujemy Państwu te przeprosiny.

tom