HotSpot to Twoja plaża!

Mały przewodnik po HotSpocie
Greencorp to firma, która zarządza plażami miejskimi i terenami zielonymi, stworzonymi specjalnie dla letniego wypoczynku w dużych miastach. Stwarza tym samym możliwości relaksu na świeżym powietrzu. Takie, jak na HotSpocie.

Latem 2016 roku powstała pierwsza we Wrocławiu plaża miejska z lokalem na wolnym powietrzu: ZaZoo Chillout Beach Bar. Szybko został on liderem na lokalnym rynku gastronomicznym. Następnie powstała największa sztuczna plaża miejska HotSpot oraz leśna przestrzeń Forest Bar.

HotSpot działa przez sześć miesięcy sezonu letniego, tj. od kwietnia do października. Każdy znajdzie tu propozycje dla siebie: tereny zielone, piaszczystą plażę, taras, dobrą muzykę, smaczne jedzenie, ciekawe kino plenerowe, koncerty, zorganizowane eventy. Są także zajęcia: joga, warsztaty, quizy, pokazy tańca. Na spragnionych ruchu na świeżym powietrzu czekają boiska do siatkówki i piłki plażowej, a także przystań dla łódek i motorówek. Najmłodszym dedykowana jest strefa animacji i dmuchańce.

HotSpot posiada trzy strefy:
Alfa – 6500 m², część rekreacyjna z leżakami i siedziskami, strefą dla dzieci oraz strefą gastronomiczną.
Beta – 6000 m², część eventowo-koncertowa. Idealna na duże eventy, imprezy i pikniki firmowe. Składa się z piaszczystej plaży oraz zielonej strefy relaksu. Ma scenę z zadaszeniem, nagłośnienie strefowe i 12-metrowy bar. Z jego dachu goście mogą podziwiać zachody słońca nad Odrą.
Gamma – 3000 m², to zielona przestrzeń nad brzegiem Odry. W tym miejscu znajduje się również 300-metrowy, klimatyczny, podświetlany namiot przeznaczony na eventy, połączony bezpośrednio z barem. Posiada nagłośnienie strefowe, siedziska, leżaki i strefę relaksu. Każda z części została wyposażona w niezależne strefy sanitarne. Dodatkowo, w niedalekiej odległości znajduje się bezpłatny parking.

Plany są ambitne…
Z najbliższych wydarzeń warto zapowiedzieć projekcje kina plenerowego na HotSpocie. I tak 12 lipca zobaczymy „Bridget Jones Baby”, a 13 lipca „Dom Gucci”.
Z cyklicznych imprez, warto pamiętać o poniedziałkowych wieczorach gier na plaży, a w środy – o jodze na plaży. Polecić warto także 27 lipca WINO-GRONO.ART, czyli początkujący artyści, malujący przy winie. Impreza z nielimitowanym winem, po której można wyjść z własnym obrazem, do powieszenia w domu.

Wielki finał
14 lipca finał Euro 2024. Tego nie można pominąć! Wielka strefa z ekranem, stworzy widzom cudowny klimat kibicowania. Emocje, sądząc po dotychczasowych rozgrywkach, są zapewnione. Do tego kibicowanie w klimatycznym miejscu na mapie Wrocławia. Tam przed ogromnym ekranem, w pięknej scenerii, będzie można obejrzeć finałowy mecz Euro 2024.

Co nas czeka…
Już 10 sierpnia o 20.30, ponownie na scenie HotSpotu wystąpi Avi, właściwie Kamil Zalewski – polski raper, poeta i autor tekstów. Zdobywca platynowych i złotych płyt. Avi zdobył ogromne uznanie słuchaczy i krytyków muzycznych trzema albumami nagranymi z producentem Louisem Villainem – „Zbiór pieśni sycylijskich”, „Spis dzieł sycylijskich” i „Akademia Sztuk Pięknych”. Ten tryptyk sycylijski, dał Aviemu miano jednego z najlepszych autorów tekstów na polskiej scenie rapowej.

16 sierpnia o 20.30 na scenie HotSpotu wystąpi Łona x Konieczny x Krupa. Jest to kooperacja Łony, szczecińskiego rapera z Andrzejem Koniecznym i Kacprem Krupą – muzykami ze składu Siema Ziemia. Łona, to właściwie Adam Bogumił Zieliński – polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, a także prawnik i ekspert w dziedzinie prawa własności intelektualnej.

Zapamiętajcie ten adres:
Wrocław, ul. Wejherowska 34 (obok Hali Orbita)